Jak na affiliate marketing

Affiliate marketing jako oblíbený způsob pasivního příjmu

Affiliate marketing je oblíbený způsob pro pasivní příjem z vlastních internetových stránek. Při doporučení produktu nebo prodejce získáte provizi z dokončeného nákupu zákazníka, který z vašich stránek dokončil objednávku.

Důležitost a oblíbenost affiliate partnerství v poslední době raketově stoupá, protože ostatní způsoby propagace jsou pro koncové zákazníky nezajímavé a pro inzerenty neefektivní. Pro všechny strany je affiliate marketing nejen transparentnější, ale pro zákazníka i osobnější forma propagace.

Jak se přidat do affiliate programu Alza?

Pokud máte například web o recenzích notebooků, zcela určitě si zákazník koupí produkt, když bude mít srovnání jak pozitivních, tak negativních zkušeností, než z ostatních forem propagace, kde je z pravidla místo pouze pro pozitivní aspekty.

Affiliate partnerství vedeme jak s jednotlivci, tak velkými korporacemi. Dohromady přes affiliate protéká denně několik miliónů korun z tisíců objednávek a toto číslo stále roste.

Zaregistrujte se

Zaregistrujte se

Vytvořením svého účtu získáte přístup do našeho Affiliate systému a také potřebné odkazy a bannery pro start vašich kampaní.
Umístěte bannery

Umístěte bannery

Na svůj web nebo osobní blog umístěte naše reklamní jednotky - textové odkazy nebo grafické bannery.
Vydélávejte

Vydělávejte

Za každou usktečněnou objednávku získáváte určitou provizi. Provize sledujte v administraci, kde si je také lehce necháte proplatit.

Fungování Affiliate v Alza

Ke správné funkci affiliate systému využíváme cookies. Malé soubory, které se uloží na zařízení zákazníka s informací, z jakých webových stránek přišel, identifikační číslo partnera, kterému následně připíšeme provizi a dalších několik informací jako je platnost souboru. V dnešní době podporují zápis cookie souborů všechny moderní prohlížeče, včetně telefonů a tabletů.

  • Osobní webové stránky

  • Blogy nabízející recenze produktů

  • Weby o programování, sportu, módě a volném čase

  • Inzertní webové stránky

  • Weby zaměřené na hraní počítačových her

  • Novinky z mobilních telefonů

Začněte vydělávat s Alza ještě dnes!

Affiliate logo

© 2024 Alza.cz a.s.