Základní otázky

Systém partnerství mezi vámi a námi. Vy nás doporučíte návštěvníkům vašich stránek a my vám zaplatíme odměnu z jejich nákupů. Více o Affiliate marketingu na wikipedii.
K registraci do affiliate systému potřebujete pouze vlastní webové stránky. Protože nám k vyplácení provize budete posílat fakturu, musíte být také starší 15 let.
Pro malé partnery není nutné zřizovat si živnostenský list. Detaily o možné výši vyplacené provize za kalendářní rok a s tím spjatou daňovou povinnost vám poskytne váš finanční či živnostenský úřad. Protože se daňové zákony často mění, doporučujeme se informovat ke konkrétnímu datu. Informaci vám poskytnou pracovníci úřadu i po telefonu.
V našem affiliate systému je zakázáno propagovat rasistický, xenofobní a celkově obsah odporující ústavě a zákonům ČR. Viz podmínky hlava 5, odstavec 2, 3, 4.
Pokud váš projekt či web přesahuje velikost soukromého webu, komunitních stránek či se jedná o web větší společnosti, kontaktujte nás, ozveme se a domluvíme se na podmínkách na míru.
Protože se náš sortiment stále rozšiřuje, změnili jsme i provize pro různé kategorie zboží. Chápeme, že u drogerie není výše nákupu stejná jako u elektroniky. Náhled provizí a jejich detailní výpis je k dispozici při vytváření každého banneru uvnitř systému.
Provize
Affiliate logo

© 2017 Alza.cz a.s.